Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

WYNIKI 9 z soboty 3 stycznia 2015

 

Kategoria GM

 

Krawężniki – Bukake…wynik 3-0 wo

Ostry Tim (Ostrowski 2, Malik 1)  – Drim Tim (Gonszcz, Dzięgiel) …wynik 3-2

 

 

Tabela gr.B : po 3.01.2015

  1. Unitki                          5         12        9-2
  2. Kiwule                         6         10        8-6
  3. Salos                           6         10        7-16

 

Tabela gr. A :po 3.01.2015

1.      Ostry Tim             6         17        20-6

2.      Drim Tim              7         15        22-13

3.      Lewary                  5         14        22-9

4.      Krawężniki           5         13        20-4

5.      Zaprawa                4         8          7-14

6.      Bukake                 6         5          4-24

7.      Koktajl                  4         4          7-11

8.      Ultimaty                7         0          0-21

 

Najlepsi strzelcy GM:

Ostrowski Kacper

Ostry Tim

8

Korzeniowski Paweł

Lewary

7

Bury Michał

Krawężniki

6

Hurnik Filip

Lewary

6

Grygier Kamila

Kiwule

5

Łoziński Bruno

Krawężnki

5

Jaskółka Magda

Salos

4

Malik Patryk

Ostry Tim

4

 

Kategoria PG

 

Solarze (Kułas, Skiernik, Migdałek 3) – Dzikie Gęsi (Wołek B, Scąber 2, Bębenek 3) ….wynik 5-6

Królewscy – Ekipa ….wynik 3-0 wo

Ryle – Aqua…wynik 0-3 wo

 

Tabela PG po 3.01.2015

 

  1. Dzikie Gęsi                5          14        21-8
  2. Solarze                       5          10        22-10
  3. Królewscy                  5          10        13-21
  4. FC Aqua                    4          9          11-7
  5. FC Bobrek                 3          7          13-6
  6. Grudnioki                  4          7          8-15
  7. Ryle                           3          6          6-3
  8. Latające Łokcie        4          3          2-9
  9. Ekipa                         5          1          1-18

 

Najlepsi strzelcy PG po 3.01.2015

 

Scąber Jaub

Dzikie Gęsi

8

Kułas Krystian

Solarze

7

Bębenek Norbert

Dzikie Gęsi

7

Krzemień Krystian

Królewscy

6

Odrobina Dawid

Ryle

6

Skiernik Dawid

Solarze

6

Szyjka Bartek

Bobrek

5

Chylaszek Kamil

Bobrek

4

Gaweł Dawid

Aqua

4

Wołek Bartosz

Dzikie Gęsi

4

Migdałek Tomasz

Solarze

4

 

 

Następne mecze :

 

  Zmieniony 5 stycznia 2015 r

 termin – sobota 10 stycznia 2015

60

8.00

GM

Krawężniki - Lewary

 

61

8.30

GM

 (4) Salos - Kiwule

 

62

9.00

PG

Solarze - Grudnioki

 

63

9.30

PG

Latajace Łokcie - Ekipa

 

64

10.00

PG

Ryle - Bobrek

 

65

10.30

GM

(3) Unitki – Kiwule  (z 31.12)

 

66

 

GM

Bukake - Ultimaty

3-0 wo

 termin – sobota 24 stycznia 2015

67

16 – 16.30

GM

(4) Unitki - Salos

 

68

16.30–17.00

GM

Bukake - Koktajl

 

69

17.00-17.30

GM

(4) Unitki - Kiwule

 

70

17.30-18.00

PG

Solarze - Aqua

 

71

18.00-18.30

PG

Ekipa - Ryle

 

72

18.30-19.00

PG

Królewscy – Latające Łokcie

 

73

 

GM

Zaprawa - Ultimaty

3-0 wo

 termin – sobota 31 stycznia 2014

74

8.00

GM

Ostry Tim - Zaprawa

 

75

8.30

GM

Krawężniki - Koktajl

 

76

9.00

GM

Lewary - Zaprawa

 

77

9.30

GM

Krawężniki – Drim Tim

 

78

10.00

PG

Aqua - Gęsi

 

79

10.30

PG

Bobrek - Solarze

 

80

 

GM

Koktajl - Ultimaty

3-0 wo

 termin – sobota 7 lutego 

81

8.00

GM

Zaprawa - Koktajl

 

82

8.30

PG

Królewscy - Bobrek

 

83

9.00

PG

Latające Łokcie - Aqua

 

84

9.30

PG

Ryle - Grudnioki

 

85

10.00

GM

Ostry Tim - Ultimaty

3-0 wo

Koniec rundy I

 

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)