Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

WYNIKI

WYNIKI

 

 WYNIKI OTYLIADY 2014

Lista uczestników i przepłynięty przez nich dystans:


L.p.IMIĘNAZWISKODYSTANS (M)
1NellyCzyż900
2IwonaOlszewska-Czyż1000
3MajaKryza2700
4PawełKryza4500
5JustynaPolak16050
6AleksandraPałka8250
7IgaDrobina5000
8PatrycjaJażdżewska5200
9WiktoriaWardak2900
10AngelikaJarosz8100
11IzabelaJarosz4050
12FilipBeberok9550
13NataliaDziałkowska20000
14Mateusz Krystyniak7500
15JakubCempla10000
16RadosławBednarz12000
17MikołajPaszko11050
18Aleksandra Olszowska15000
19Weronika Stach12000
20RobertBorkowski1000
21PaulinaKremińska3050
22MonikaBorowiecka20000
23NataliaŚwiś9000
24Zbigniew Starzec1000
25KacperSzczerba1750
26MagdalenaKurdziel75
27Julia Gworek1550
28AndrzejGworek2000
29AleksandraLeszczyńska1550
30GabrielaLeszczyńska2000
31LauraBacik5150
32MałgorzataChwierut5000
33LucynaKarelus4000
34JózefMadej1900
35AndrzejDziędziel1450
36AnnaKopczyńska1350
37DariuszJaskółka100
38GabrielaMakuch4900
39Martyna Mendyka2000
40MarcinMendyka13000
41RenataDziędziel4000
42PawełDziędziel3300
43MarekDziędziel2500
44EwaGondek11000
45AleksanderŻubrowski200
46MateuszUrbańczyk300
47KacperChlebowski250
48PiotrBerdychowski6450
49PrzemysławMendyk13000
50JerzyNalepa300
51Jan Nalepa500
52MarcinSynowiec17000
53Józef Ślesak10500
54RafałBacik2000
55Aleksandra Kącki1950
56IgorWiecheć6000
57Zbigniew Orpel4150
58Błażej Orpel4200
59Dawid Orpel1000
60MarekOrpel1700
61Inga Zwierzyna100
62Mirosława Zwierzyna1700
63Izabela Zwierzyna1500
64JarosławZwierzyna1000
65Henryka Zwierzyna50
66Edward Zwierzyna150
67MarekPorębski3650
68Robert Sadlik5500
69Regina Kmiotek1600
70KordianGrzybek1000
71MieczysławWarcaba400
72MagdalenaŚliwińska-Kryza1250
73GrzegorzMitoraj2100
74EwaBielska350
75GrażynaDziedzic-Dziędziel300
76Aleksandra Mędela1400
77ZuzannaMędela1700
78MaciejMędela550
79TomaszSołek 1650
80BożenaDomżał500
Łącznie uczestnicy przepłynęli (metrów):354325

 

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)