1. Życzenia Świąteczne
  2. Zajęcia Feryjne ju-jitsu - odwołane
  3. Oferta na obsługę Wesołego Miasteczka podczas Święta Miasta
  4. Ogłoszenia na obsługę gastronomiczną podczas Święta Miasta Oświęcim
  5. Ogłoszenie na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprez masowych
  6. Zapraszamy XIV Rodzinny Rajd Rowerowy 07.07.2012
  7. Przerwa techniczna od 22.07.2013
  8. Karty MultiSport
  9. Turniej Tenisa Stołowego z Okazji Święta Miasta Oświęcim
  10. Ślizgawka Mikołajkowa dla dzieci
  11. Zabawa Mikołajkowa
  12. Turniej Tenisa Stołowego z okazji 68 rocznicy Wyzwolenia Oświęcimia
  13. Świąteczne Życzenia
  14. Karty FitProfit
  15. KONKURS OFERT NA NAJEM POWIERZCHNI POD AUTOMATY SAMOSPRZEDAJĄCE Z NAPOJAMI I/LUB SŁODYCZAMI W OBIEKTACH MOSiR
  16. Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości
  17. V Puchar Niepodległości w halowej piłce nożnej 2012
  18. Zapisy - Amatorska Liga Tenisa Stołowego
  19. Grafik od 24.12-30.12.2012
  20. KONKURS OFERT NA WYKONANIE USŁUG PRZEWOZU OSÓB - UCZESTNIKÓW IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSiR
  21. WYNIKI konkursu ofert na najem powierzchni pod automaty spożywcze z napojami i/lub słodyczami w obiektach MOSiR Oświęcim
  22. WYNIKI - konkursu ofert na wykonanie usług przewozu osób - uczestników imprez organizowanych przez MOSiR
  23. Ferie 2013
  24. Grafik od 17.12-22.12.2012
  25. Grafik od 10.12-16.12.2012
  26. Sprawozdanie z I Derbów Małopolski PLL
  27. I DERBY MAŁOPOLSKI w ROZGRYWKACH POLSKIEJ LIGI LACROSSE
  28. Grafik od 03.12-09.12.2012
  29. Zabawa Mikołajkowa
  30. Grafik od 26.11-02.12-2012
  31. Grafik od 19.11-25.11.2012
  32. Grafik od 12.11-18.11.2012
  33. Ślizgawka Mikołajkowa
  34. Grafik od 05.11-11.11.2012
  35. Grafik od 29.10-04.11.2012
  36. Grafik od 22.10-28.10.2012
  37. Grafik od 15.10-21.10.2012
  38. Grafik od 08.10-14.10.2012
  39. Grafik od 01.10-07.10.2012
  40. Grafik od 24.09-30.09.2012
  41. Grafik od 17.09-23.09.2012
  42. Mikołajki na basenie
  43. Grafik od 14.09-16.09.2012
  44. Wyjazd na narty z MOSiRem
  45. CYRK KORONA
  46. XVI Rodzinny Rajd Rowerowy
  47. Turniej Tenisa Stołowego - Mistrzostwa Miasta Oświęcim
  48. Warsztaty deskorolkowe- Ważna informacja
  49. Zapisy na aerobik
  50. Ferie Zimowe
  51. XI Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu
  52. Kryta Pływalnia - otwarcie
  53. Turniej Tenisa Stołowego z okazji 69 rocznicy Wyzwolenia Oświęcimia
  54. MAJOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
  55. Życzenia Świąteczne
  56. PIKNIK PIŁKARSKI
  57. Życzenia Świąteczne
  58. Mikołajkowe Turnieje Piłki Noznej
  59. OTYLIADA 2014 w Oświęcimiu !!!
  60. ŚWIĘTO MIASTA OŚWIĘCIM 2014
  61. Zajęcia szkolenowe piłki siatkowej
  62. Zapisy - Amatorska Liga Tenisa Stołowego
  63. Zajęcia Ju Jitsu
  64. Ankieta dotycząca wykorzystania obiektów sportowych w województwie małopolskim
  65. Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości
  66. VII Puchar Niepodległości w piłce nożnej
  67. Informacja dla mieszkanców
  68. Grafik od 21.01-27.01.2013
  69. Grafik od 14.01-20.01.2013
  70. Grafik od 07.01-13.01.2013
  71. Grafik od 31.12-06.01.2013
  72. Rodzinny piknik piłkarski
  73. Zajęcia treningowe z piłki nożnej
  74. Oświęcimski Chillout - III Rajd Rolkowy pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim
  75. IX Majowy turniej piłkarski
  76. WYNIKI 9 z soboty 3 stycznia 2015
  77. Wyniki
  78. Sprzedaż biletów parkingowych
KALENDARIUM
Sierpień, 2015
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
WARTO ODWIEDZIĆ
  • @VII-Europejski-Tydzien-Sportu-dla-wszystkich-638.html
  • @2015-606.html
  • @Jezdze-z-glowa-2015-r-585.html

Święto Miasta 2013

Jesteś tutaj:>> Archiwum>> Święto Miasta 2013
Święto Miasta 2013

30.08.2013

godz. 16:30
Tak żyjemy - otwarcie wystawy artystów ziemi oświęcimskiej
(OCK, galeria "Tyle światów", ul. Śniadeckiego 24)

godz. 17:00
Uroczysta sesja Rady Miasta
(sala widowiskowa OCK, ul. Śniadeckiego 24)

godz. 18:30
Koncert w wykonaniu Kwintetu Śląskich Kameralistów
(sala widowiskowa OCK, ul. Śniadeckiego 24)

31.08.2013

godz. 16:00  
Koncerty:
16:00 Serso,
17:15 Paranoya,
18:30 Baobab,
19:45 Szymon Wydra & Carpe Diem,
21:30 Afromental

(podane godziny są orientacyjne, mogą ulec przesunięciu)

01.09.2013 

godz. 15:00

Blok imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Małopolski Piknik Europejski,

Koncerty:
- Halina Benedyk,
- Cover Band,
- Akurat,
- Zakopower,

- POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

 


Organizatorami Święta Miasta Oświęcim 2013 są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Oświęcimskie Centrum Kultury.

Sponsor Główny: Synthos S.A. 

Sponsor strategiczny: Węglomix

Święto Miasta wspierają finansowo: Hotel Olecki, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, Zakład Usług Komunalnych w Oświęcimiu, Składowisko Odpadów Komunalnych w Oświęcimiu, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Oświęcimiu

Pliki do pobrania:

Regulamin_Imprezy_Masowej.odt (Rozmiar: 20992 bajt�w)
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)