Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

został powołany Uchwałą Rady Miasta nr XIII/86/99 z dnia 26.05.1999 r. Jest jednostką, której głównym zadaniem jest organizacja czasu wolnego mieszkańcom miasta w zakresie sportu i rekreacji.

WięcejMoreMehr

Kolejna niedziela z "kajakiem po Sole" przed nami.....

Kolejna  niedziela  z

Pierwsza edycja nowej propozycji spędzania niedzielnego wolnego czasu, przygotowana przez Miasto Oświęcim, 13 maja br. przywiodła na oświęcimskie Bulwary wielu entuzjastów. Prawie 100 osób pokonało ok. 2,5 km odcinek rzeki Soły. W pełnej ciszy i spokoju, w otoczeniu widoków przyrody, pasjonaci czynnego wypoczynku bardzo przyjemnie spędzili niedzielne popołudnie.

Pomimo, że pływanie kajakiem początkowo często sprawia trudności, a ten bez ostrzeżenia potrafi stanąć w poprzek rzeki, wszyscy bez problemu bardzo szybko "złapali z nim porozumienie" i bezpiecznie dotarli do mety tj. progu wodnego Kruki. Stamtąd przygotowanym przez organizatorów busem wrócili na ul. Bulwary (start spływów) by dalej cieszyć się piękną słoneczną pogodą.

Wszystkim osobom, które wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu w dniu 13 maja spędziły niedzielny czas serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną niedzielę tj. 27 maja br.

Jednocześnie podajemy wszystkie pozostałe terminy, w których w stałych godzinach od 12.00 do 17.00 (przy odpowiednich warunkach pogodowych i odpowiednim stanie rzeki Soły) wypożyczalnia będzie do dyspozycji miłośników spływów kajakowych:

w miesiącu czerwcu br.:

- 10 czerwiec

- 24 czerwiec

w miesiącu lipcu br.:

- 08 lipiec

- 22 lipiec

w miesiącu sierpniu br.: 

- 05 sierpień

- 19 sierpień

w miesiącu wrześniu br.:

- 02 września

- 16 września

Serdecznie zapraszamy!!

Bieżące informacje dotyczące organizacji wypożyczalni kajaków, w tym regulamin znajdują się na stronie www. mosir.oswiecim.pl gdzie zamieszczane będą również ewentualne komunikaty dotyczące planowanych poszczególnych terminów. Relacje fotograficzne umieszczane są w zakładce - galeria.

 

 

Polecamy

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)