Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

został powołany Uchwałą Rady Miasta nr XIII/86/99 z dnia 26.05.1999 r. Jest jednostką, której głównym zadaniem jest organizacja czasu wolnego mieszkańcom miasta w zakresie sportu i rekreacji.

WięcejMoreMehr

Ferie 2018 z MOSiR

Ferie 2018 z MOSiR

Ferie z Koszykówką

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Olszewskiego 2

od 19.02.2018 r. do 23.02.2018 r. (2 grupy po 2 godziny lekcyjne)
I grupa młodzież z klas gimnazjalnych i starszych  od godz. 9.00 -10.30

II grupa uczniowie klas ze szkół podstawowych III-VI od godz.10.30 - 12.00 

prowadzący: Wojciech Porębski

 

Ferie z Ju - Jitsu

Hala Lodowa ul. Chemików 4

poniedziałek (12.02.2018 r, 19.02.2018 r.)

godzina 10:00 - 11:00 -Szkoła Podstawowa (kl. I-V)

godzina 11:00 - 12:30 - SP (kl. VI-VII + Gimnazja), Szkoły ponadgimnazjalne

wtorek (13.02.2018 r, 20.02.2018 r.)

godzina 10:00 - 11:00 - Szkoła Podstawowa (kl. I-V)

środa (14.02.2018 r, 21.02.2018 r.)

godzina 10:00 - 11:00 -Szkoła Podstawowa (kl. I-V)

godzina 11:00 - 12:30 - SP (kl. VI-VII + Gimnazja), Szkoły ponadgimnazjalne

czwartek (15.02.2018 r, 22.02.2018 r.)

godzina 10:00 - 11:00 - Szkoła Podstawowa (kl. I-V)

piątek (16.02.2018 r, 23.02.2018 r.)

godzina 10:00 - 11:00 -Szkoła Podstawowa (kl. I-V)

godzina 11:00 - 12:30 - SP (kl. VI-VII + Gimnazja), Szkoły ponadgimnazjalne

prowadzący: Przemysław Wiśniewski

 

Ferie z Tenisem stołowym

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Olszewskiego 2

od 12.02.2018 r. do 16.02.2018 r. w godz. 12:00-15:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży 

 prowadzący: Ryszard Sarna

 

Gry i zabawy sprawnościowe:










Data Godziny Miejsce Rodzaj zajęć Prowadzący





12.02.2018 9.00-10.00 SP-4 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Jakubik Mariusz

10.00-11.00 SP-4 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Jakubik Mariusz
poniedz. 11.00-12.00 SP-4 Gry sportowe Kl.VII Jakubik Mariusz

9.00-11.00 SP-7 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Bartosik Michał

8.00-10.00 SP-5 Gry zabawy ruchowe kl.I-III Kwadrans Urszula

10.00-12.00 SP-5 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Kwadrans Urszula

12.00-14.00 SP-5 Gry sportowe Kl.VII Kwadrans Urszula

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Lofek Ewa

14.30-15.30 SP-8 Gry zabawy ruchowe kl.I-III Lofek Ewa

10.00-12.00 SP-8 Piłka siatkowa kl.gim Kasprzyk Grażyna

11.00-13.00 SP-7 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Bartosik Michał
13.02.2018 9.00-10.00 SP-4 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Jakubik Mariusz

10.00-11.00 SP-4 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Jakubik Mariusz
wtorek 11.00-12.00 SP-4 Gry sportowe Kl.VII Jakubik Mariusz

10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Zajas Grzegorz

9.00-11.00 SP-7 Halowa piłka nożna kl.gimnazjalne Bartosik Michał

11.00-13.00 SP-7 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Bartosik Michał

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Lofek Ewa

14.30-15.30 SP-8 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Lofek Ewa

9.00-12.00 SP-2 Tańce Kl.I, IV, VII.Gim. Płonka Żaneta
14.02.2018 9.00-10.00 SP-4 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Jakubik Mariusz

10.00-11.00 SP-4 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Jakubik Mariusz
środa 11.00-12.00 SP-4 Gry sportowe Kl.VII Jakubik Mariusz

10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Zajas Grzegorz

9.00-11.00 SP-7 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Bartosik Michał

11.00-13.00 SP-7 Halowa piłka nożna KL.gimnazjalne Bartosik Michał

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Lofek Ewa

10.00-12.00 SP-8 Piłka siatkowa kl.gim Kasprzyk Grażyna
15.02.2018 9.00-10.00 SP-4 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Jakubik Mariusz

10.00-11.00 SP-4 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Jakubik Mariusz
czwartek 11.00-12.00 SP-4 Gry sportowe Kl.VII Jakubik Mariusz

10.00-12.00 SP-9 Gry sportowe Kl.VII Zajas Grzegorz

9.00-12.00 SP-2 Tańce Kl. I,IV,VII,Gim. Płonka Żaneta

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Lofek Ewa
16.02.2018 13.30-14.30 SP-8 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Lofek Ewa
piątek



19.02.2018 12.00-14.00 SP-2 Siatkówka kl.I,IV Karaś Krystyna

8.00-10.00 SP-5 Gry zabawy ruchowe kl.I-III Dziedzic Joanna
poniedz. 10.00-12.00 SP-5 Gry i zabawy sportowe kl.IV-VI Dziedzic Joanna

12.00-14.00 SP-5 Gry sportowe kl.VII Dziedzic Joanna

10.00-12.00 SP-3 Turniej piłkarski "Trójek" kl.VII i gim Nowak Bartłomiej

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy ruchowe kl.I-III Lofek Ewa

12.00-14.00 SP-3 Gry i zabawy ruchowe kl.I-III Kornaś Daniel
20.02.2018 10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI Zajas Grzegorz
wtorek 10.00-12.00 SP-3 Gry i zabawy ruchowe kl.I-III Kornaś Daniel
21.02.2018 10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III Zajas Grzegorz
środa 10.00-12.00 SP-3 Gry sportowe kl.VII i gim Nowak Bartłomiej
22.02.2018 10.00-12.00 SP-9 Gry sportowe Kl.VII Zajas Grzegorz
czwartek 18.00-20.00 SP-2 Koszykówka kl.VII,Gim Porębski Wojciech
23.02.2018 12.00-14.00 SP-2 Siatkówka kl.I,IV Karaś Krystyna
piątek



 

Polecamy

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)