1. Życzenia Świąteczne
  2. Zajęcia Feryjne ju-jitsu - odwołane
  3. Oferta na obsługę Wesołego Miasteczka podczas Święta Miasta
  4. Ogłoszenia na obsługę gastronomiczną podczas Święta Miasta Oświęcim
  5. Ogłoszenie na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprez masowych
  6. Zapraszamy XIV Rodzinny Rajd Rowerowy 07.07.2012
  7. Przerwa techniczna od 22.07.2013
  8. Karty MultiSport
  9. Turniej Tenisa Stołowego z Okazji Święta Miasta Oświęcim
  10. Ślizgawka Mikołajkowa dla dzieci
  11. Zabawa Mikołajkowa
  12. Turniej Tenisa Stołowego z okazji 68 rocznicy Wyzwolenia Oświęcimia
  13. Świąteczne Życzenia
  14. Karty FitProfit
  15. KONKURS OFERT NA NAJEM POWIERZCHNI POD AUTOMATY SAMOSPRZEDAJĄCE Z NAPOJAMI I/LUB SŁODYCZAMI W OBIEKTACH MOSiR
  16. Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości
  17. V Puchar Niepodległości w halowej piłce nożnej 2012
  18. Zapisy - Amatorska Liga Tenisa Stołowego
  19. Grafik od 24.12-30.12.2012
  20. KONKURS OFERT NA WYKONANIE USŁUG PRZEWOZU OSÓB - UCZESTNIKÓW IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSiR
  21. WYNIKI konkursu ofert na najem powierzchni pod automaty spożywcze z napojami i/lub słodyczami w obiektach MOSiR Oświęcim
  22. WYNIKI - konkursu ofert na wykonanie usług przewozu osób - uczestników imprez organizowanych przez MOSiR
  23. Ferie 2013
  24. Grafik od 17.12-22.12.2012
  25. Grafik od 10.12-16.12.2012
  26. Sprawozdanie z I Derbów Małopolski PLL
  27. I DERBY MAŁOPOLSKI w ROZGRYWKACH POLSKIEJ LIGI LACROSSE
  28. Grafik od 03.12-09.12.2012
  29. Zabawa Mikołajkowa
  30. Grafik od 26.11-02.12-2012
  31. Grafik od 19.11-25.11.2012
  32. Grafik od 12.11-18.11.2012
  33. Ślizgawka Mikołajkowa
  34. Grafik od 05.11-11.11.2012
  35. Grafik od 29.10-04.11.2012
  36. Grafik od 22.10-28.10.2012
  37. Grafik od 15.10-21.10.2012
  38. Grafik od 08.10-14.10.2012
  39. Grafik od 01.10-07.10.2012
  40. Grafik od 24.09-30.09.2012
  41. Grafik od 17.09-23.09.2012
  42. Mikołajki na basenie
  43. Grafik od 14.09-16.09.2012
  44. Wyjazd na narty z MOSiRem
  45. CYRK KORONA
  46. XVI Rodzinny Rajd Rowerowy
  47. Turniej Tenisa Stołowego - Mistrzostwa Miasta Oświęcim
  48. Warsztaty deskorolkowe- Ważna informacja
  49. Zapisy na aerobik
  50. Ferie Zimowe
  51. XI Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu
  52. Kryta Pływalnia - otwarcie
  53. Turniej Tenisa Stołowego z okazji 69 rocznicy Wyzwolenia Oświęcimia
  54. MAJOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
  55. PIKNIK PIŁKARSKI
  56. OTYLIADA 2014 w Oświęcimiu !!!
  57. ŚWIĘTO MIASTA OŚWIĘCIM 2014
  58. Zajęcia szkolenowe piłki siatkowej
  59. Zajęcia Ju Jitsu
  60. Grafik od 21.01-27.01.2013
  61. Grafik od 14.01-20.01.2013
  62. Grafik od 07.01-13.01.2013
  63. Grafik od 31.12-06.01.2013
KALENDARIUM
Październik, 2014
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
WARTO ODWIEDZIĆ
  • @XX-SPORTOWY-TURNIEJ-MIAST-I-GMIN-503.html
  • @http://web.um.oswiecim.pl/oswiecim/?q=rokaktywnosci
  • @JUZ-PLYWAM-482.html

Aktualności

Jesteś tutaj:>> Archiwum>> Aktualności

AKTUALNOŚCI

 

 

 

ZAWODY FREEDIVING POLAND 4.04.2014


XI BASENOWE MISTRZOSTWA POLSKI
WE FREEDIVINGU 04.04.2014

 

 

 


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu wraz
z Akademickim Klubem Podwodnym KRAB AGH oraz Stowarzyszeniem Freediving Poland zapraszają na organizowaną po raz pierwszy w Oświęcimiu XI edycję Basenowych Mistrzostw Polski we Freedivingu.

Patronat honorowy nad zawodami objął Prezydent Miasta Oświęcim oraz Rektor Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.


W ramach dwudniowych zawodów organizowanych na basenach Krytej Pływalni
w Oświęcimiu oraz Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, poprzez rozegranie wszystkich konkurencji basenowych:


w Oświęcimiu w dniu 4 kwietnia br. w godzinach 17.30 – 21.30

  • Dynamika w płetwach na basenie 50 metrowym


w Krakowie w dniu 5 kwietnia br.

w godzinach 9.30 – 13.00 — Dynamika bez płetw

w godzinach 13.00 – 17.30 — Statystyka


wyłoniona zostanie najlepsza freediverka i najlepszy freediver.


Tradycyjnie od wielu lat zmagania o tytuł Basenowego Mistrza Polski we Freedivingu gromadzą na starcie czołówkę zarówno polskich jak i zagranicznych zawodników.

Szczegóły na stronie http://www.bmp2014.pl


Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.


 

 


 CERTYFIKATY ZA UDZIAŁ W OTYLIADZIE

Informujemy, iż certyfikaty za udział w Otyliadzie 2014 odebrać można w sekretariacie Krytej Pływalni MOSiR Oświęcim (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00) 



 

 Akceptujemy karty MultiSport i Fit Profit

 

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 OGŁOSZENIA  

-Mieszkańcy Gminy Miasta Oświęcim , którzy ukończyli 65 rok życia, korzystają  nieodpłatnie w ramach kąpieli ogólnodostępnej z obiektu Krytej Pływalni MOSiR  Oświęcim(Uchwała Rady Miasta Oświęcim z dnia 30.11.2011 r Nr XV/265/11 )

 

Kryta Pływalnia czynna wg grafiku umieszczonego w zakładce Grafik Krytej Pływalni


ROZKŁAD STAŁYCH ZAJĘĆ
KRYTEJ PŁYWALNI MOSiR OŚWIĘCIM
:


1.Rekreacja ogólna w godzinach porannych (tylko wg.karnetów), obejmuje:

  • basen mały
  • basen duży
  • siłownia
  • sauna(wtorki i piątki)

Poniedziałek-Piątek w godzinach od 6.00-7.00

2.Rekreacja ogólna, obejmuje:

  • basen mały
  • basen duży

Poniedziałek-niedziela wg grafiku

3.Aerobik w wodzie:
    Mały basen:

  • poniedziałek            w godzinach 20.00-20.45
  • wtorek                     w godzinach 19.00-19.45,20.00-20.45
  • środa                        w godzinach 18.00-18.45,20.00-20.45
  • czwartek                  w godzinach 19.00-19.45,20.00-20.45
  • piątek                       w godzinach 19.00-19.45,20.00-20.45

Duży basen:

  • wtorek, czwartek    w godzinach 18.00-18.45,19.00-19.45,20.00-20.45

    4.Aerobik na Sali/Pilates

    • poniedziałek, wtorek,środa i czwartek w godzinach 19.00-19.45(aerobik na sali)
    • wtorek,czwartek                                     w godzinach 20.00-20.45(pilates)

    5.Siłownia:

    • poniedziałek, środa i piątek w godzinach 17.00-21.00

    6.Sauna ogólnodostępna:

    • poniedziałek                   w godzinach od 18.30-21.00
    • wtorek i piątek               w godzinach od 06.00-07.00 i 18.00-21.00
    • środa                               w godzinach od 18.30-21.00
    • czwartek                         w godzinach od 18.00-21.00
    • sobota i niedziela            w godzinach od 16.00-21.00

    7.Gimnastyka korekcyjna:

    • poniedziałek  w godzinach od  18.00- 19.00 
    • czwartek        w godzinach od 16.00 -17.00
    •  piątek            w godzinach od 16.30-17.30
    • sobota            w godzinach od 13.00-14.00

     


      Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)