Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu
Jesteś tutaj: Archiwum >> Ferie >>

Ju-jitsu
Miejsce
: Środowiskowe Centrum Sportu (budynek PEC. ul. Obozowa)
Termin: 18.01-29.01.2016 r
Poniedziałek:
10:00–11:00 (Szkoła Podstawowa)
11:00–12:30 (Gimnazja, Szkoły ponadgimnazjalne)
Wtorek:
10:00–11:00 (Szkoła Podstawowa)
Środa:
10:00–11:00 (Szkoła Podstawowa)
11:00–12:30 (Gimnazja, Szkoły ponadgimnazjalne)
Czwartek:
10:00–11:00 (Szkoła Podstawowa)
Piątek:
10:00–11:00 (Szkoła Podstawowa)
11:00–12:30 (Gimnazja, Szkoły ponadgimnazjalne)

Tenis stołowy:
Miejsce
: Miejskie Gimnazjum nr 2
Termin: 18.01.-22.01.2016 r.
Godz.:12:00-15:00

Gry i zabawy sportowe:


Godziny

Miejsce

Rodzaj zajęć

18.01.16

9.00 - 11.00

SP - 4

Gry i zbawy kl. I - III / Unihokej kl. IV - VI


9.00 - 11.00

SP - 11

Gry i zabawy Kl.IV - VI

poniedz.

10.00 - 12.00

MG - 4

Halowa piłka nożna


10.00 - 12.00

MG - 4

Strzelectwo sportowe


10.00 - 12.00

MG - 3

Gry i zbawy z piłkami - piłka nożna





19.01.16

9.00 - 11.00

SP - 4

Gry i zabawy kl. I - III / Unihokej kl. IV - VI


9.00 - 11.00

SP - 11

Gry i zabawy Kl. I - III

wtorek

10.00 - 12.00

SP - 9

Gry i zabawy sportowe kl. IV - VI


10.00 - 12.00

SP - 1

Gry i zabawy Kl. I - III





20.01.16

9.00 - 11.00

SP - 4

Gry i zbawy kl. I - III / Unihokej kl. IV - VI


10.00 - 12.00

MG - 4

Turniej Unihokeja

środa

10.00 - 12.00

MG - 4

Strzelectwo sportowe


10.00 - 12.00

MG - 2

Halowa piłka nożna (chł)


10.00 - 12.00

MG - 3

Turniej "trójek" - piłka nożna





21.01.16

8.00 - 9.00

ZS - 1

SP - Kl. I - III Zabawy Bieżne


9.00 - 10.00

ZS - 1

SP - IV - VI Sportowy tor przeszkód

czwartek

9.00 - 11.00

SP- 4

Gry i zbawy kl. I - III / Unihokej kl. IV - VI


10.00 - 12.00

SP - 9

Gry i zabawy ruchowe Kl. I - III


10.00 - 12.00

SP - 1

Zespołowe gry sportowe Kl. IV - VI





22.01.16

8.15 - 9.15

ZS -1

SP - Kl. I - III Nauka rzucania i chwytu piłki


9.15 - 10.15

ZS -1

SP - Kl. IV-VI Nauka odbić sp. górnym p.siat.

piątek

10.00 - 12.00

MG - 2

Halowa piłka nożna (chł)





25.01.16

8.15 - 9.15

ZS - 1

SP Kl.I - III Sportowy tor przeszkód


9.00 - 11.00

SP - 11

Gry i zabawy Kl.IV - VI

poniedz.

9.15 - 10.15

ZS - 1

Mała zabawa biegowa


9.00 - 11.00

SP - 5

Gry i zabawy Kl.IV - VI


10.00 - 12.00

MG - 3

Gry i zabawy z piłkami - piłka nożna


10.00 - 12.00

SP - 1

Zespołowe gry sportowe kl. IV - VI


11.00 - 12.00

SP - 5

Gry i zabawy ruchowe Kl. I III





26.01.16

8.00 - 9.00

ZS - 1

SP - Kl.I - III Zabawy z piłką


9.00 - 11.00

SP - 11

Gry i zabawy Kl. I-III

wtorek

9.00 - 11.00

SP - 5

Gry i zabawy  kl. IV - VI


9.00 - 10.00

ZS - 1

SP - Kl. IV - VI Nauka odbić sp. Dolnym p.siat


10.00 - 12.00

SP - 9

Gry i zabawy sportowe kl. IV - VI


11.00 - 13.00

SP - 5

Gry i zabawy ruchowe Kl. I - III





27.01.16

10.00 - 12.00

MG - 3

Zajęcia rekreacyjno - sportowe - p.nożna

środa








28.01.16

10.00 - 12.00

SP - 9

Gry i zabawy ruchowe Kl. I - III


10.00 - 12.00

SP - 1

Gry i zabawy Kl. I - III

czwartek

18.00 - 20.00

MG-2

Piłka koszykowa





29.01.16

17.30 - 19.30

MG-2

Piłka siatkowa


Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)