Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

został powołany Uchwałą Rady Miasta nr XIII/86/99 z dnia 26.05.1999 r. Jest jednostką, której głównym zadaniem jest organizacja czasu wolnego mieszkańcom miasta w zakresie sportu i rekreacji.

WięcejMoreMehr

Data Godziny Miejsce Rodzaj zajęć
14.01.2019 8.30-12.30 SP-5 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI
poniedziałek 9.30-11.30 SP-3 Gry i zabawy ruchowe i sportowe

9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy bieżne

12.00-13.00 SP-8 Gry i zabawy bieżne kl.VII-VIII

8.30-12.30 SP-5 Gry zabawy ruchowe kl.I-III
15.01.2019 8.30-12.30 SP-5 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III
wtorek 9.00-10.00 SP-8 Nauka odbić piłki siatkowej kl.IV-VI

12.00-13.00 SP-8 Doskonalenie podań piłki siatkowej kl.VII-VIII

9.30-11.30 SP-3 Mini gry zespołowe

10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI

10.00- 12.00 SP-4 Gry i zabawy kl.I-III

8.30-12.30 SP-5 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI

9.00 - 11.00 SP-5 Gry sportowe Kl.VII-VIII
16.01.2019 10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III
środa 10.00 - 12.00 SP-4 Unihokej - gry zespołowe kl.IV-VI

12.00-13.00 SP-8 Doskonalenie kozłowania w miejscu i marszu kl.IV-VI

9.00-10.00 SP-8 Doskonalenie kozłowania w miejscu kl.IV-VI
17.01.2019 10.00-12.00 SP-9 Gry sportowe Kl.VII
czwartek 10.00 - 12.00 SP-4 Unihokej - gry zespołowe kl.VII-VIII

9.00-10.00 SP-8 Sportowy tor przeszkód

12.00-13.00 SP-8 Sportowy tor przeszkód

11.00-13.00 SP-2 Koszykówka
18.01.2019 13.00-15.00 SP-2 Koszykówka
piątek 12.00-13.00 SP-8 Doskonalenie rzutu piłką do celu KL.VII-VIII

9.00-10.00 SP-8 Nauka rzutu piłką do celu, ćw. w parach KL.IV-VI




21.01.2019 9.00-10.00 SP-8 Gry i zabawy bieżne kl.IV-VI
poniedziałek 12.00-13.00 SP-8 Gry i zabawy bieżne kl.VII-VIII

9.30-11.30 SP-3 Gry zespołowe kl.III gim
22.01.2019 10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy sportowe Kl.IV-VI
wtorek 9.00-10.00 SP-8 Nauka zagrywki sposobem dolnym KL.Iv-VI

12.00-13.00 SP-8 Doskonalenie zagrywki sposobem dolnym Kl.VII-VIII

10.00-12.00 SP-4 Gry i zabawy ruchowe kl.I-III

12.00-14.00 SP-2 Siatkówka

9.00 - 11.00 SP-5 Gry sportowe kl.VII-VIII
23.01.2019 10.00-12.00 SP-9 Gry i zabawy ruchowe Kl.I-III
środa 9.00-10.00 SP-8 Doskonalenie kozłowania w miejscu Kl.IV-VI

12.00-13.00 SP-8 Kozłowanie w marszu słalomem Kl.VII-VIII

10.00-12.00 SP-4 Gry sportowe-unihokej kl.IV-VI

9.30-11.30 SP-3 Gry sportowe kl.VII i gim
24.01.2019 10.00-12.00 SP-9 Gry sportowe Kl.VII
czwartek 9.00-10.00 SP-8 Sportowy tor przeszkód Kl.IV-VI

12.00-13.00 SP-8 Sportowy tor przeszkód Kl.VI-VIII

10.00-12.00 SP-4 Gry zespołowe - unihokej kl.VII-VIII

12.00-14.00 SP-2 Siatkówka
25.01.2019 9.00-10.00 SP-8 Zabawa "Głośne i ciche odbijanie KL.IV-VI
piątek 12.00-13.00 SP-8 Zabawa "Głośne i ciche odbijanie KL.VI-VIII

Polecamy

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)