Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

Wyniki

 

MŁODZIEŻOWA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2014/15


S P R A W O Z A D N I E


  1. Liga rozpoczęła się 22 listopada 2014 roku trwała przez 28 terminów aż do 21 marca 2015 r .

  2. W lidze wystartowało 19 zespołów – 3 drużyny dziewcząt, 7 drużyn gimnazjalnych i 9 drużyn ze szkół średnich.

  3. Podzielona na dwie rundy – w pierwszej rozegrano 86 meczów, drugiej i finałach 33 mecze, razem 119 meczów.

  4. Strzelono w pierwszej rundzie 428 bramek, w drugiej 100 , w finałach 72 bramki – razem strzelono 600 bramek.

  5. Zawodnicy reprezentowali 23 miejscowości z czego 50% z Oświęcimia a poza tym: Brzeszcze, Babice, Broszkowice, Bachowice, Bielany, Bobrek, Chełmek, Gorzów, Gromiec, Grojec, Libiąż, Łazy, Włosienica, Polanka, Poręba Wielka, Przeciszów, Rajsko, Sidzin, Spytkowice, Wilczkowie, Witkowice, Zaborze.

  6. Liczba drużyn w porównaniu z latami poprzednimi utrzymuje się na tym samym poziomie 16-20 drużyn.

  7. Mecze Finałowe odbyły się w terminach: 07.03.2015 r. i 21.03.2015 r.

  8. Organizatorem Młodzieżowej Ligi był oświęcimski MOSiR a sędziowali Henryk Snadny i Włodzimierz Liszka.


Po meczach finałowych miejsca zajęli :


Kategoria dziewczęta – finał 7 marca 2015

1 m Unitki,

2 m Kiwule,

3 m Salos

najlepszy strzelec Anna Zając (Unitki)


Kategoria GM – finał 7 marca 2015

1 m Krawężniki,

2 m Ostry Tim,

3 m Lewary

Najlepszy strzelec Filip Hurnik (Lewary)


Kategoria PG – finał 21 marca 2015

1 m Bobrek

2m Latające Łokcie

3 m Królewscy

Najlepszy strzelec Krystian Krzemień (Królewscy)

Najlepszym bramkarzem całego turnieju została Dominika Jarosz z drużyny Salos.


Na zakończenie ligi startującym drużynom wręczono nagrody w imieniu organizatorów oraz darczyńców – Gmina Oświęcim i Starostwo Powiatowe Oświęcim.


Oświęcim 21.03.2015

Koordynator ligi

Włodzimierz Liszka

MŁODZIEŻOWA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2014/15



Wyniki meczów finałowych


Kategoria Dziewczęta - 7.03.2015


1/ Salos – Kiwule …wynik 0-0

2/ Unitki (Zając A, Malinkiewicz) – Kiwule (Stachowiak)wynik 2-1

3/ Unitki (Zając, Malinkieiwcz 2, Wieczorek) – Salos (Jaskółka, Zając M)….wynik 4-2


Tabela po meczach finałowych:

1 miejsce Unitki 6 pkt 6-3 bramki

2 miejsce Kiwule 3 pkt 1-2 bramki

3 miejsce Salos 3 pkt 2-4 bramki


Najlepsi strzelcy kategorii dziewcząt:


Zając Anna

Unitki

15

Malinkiewicz Aleks

Unitki

9

Grygier Kamila

Kiwule

5

Jaskółka Magda

Salos

6

Zając Małgorzata

Salos

6

Orda Natalia

Kiwule

4

Wieczorek Kamila

Unitki

5

Orda Julia

Kiwule

3

Chowaniec Agnies

Kiwule

2

Ćwikała Julia

Unitki

1

Kłusek Olimpia

Unitki

1

Kozachuk Natalia

Unitki

1

Stachowiak Natalia.

Kiwule

1



Kategoria Gimnazja – 7.03.2015


1/ Ostry Tim (Dobry, Piskozub 6, Malik 2)Lewary (Ogórek) …wynik 9-1

2/ Krawężniki (Łoziński, Bury 3, Matlak 2)– Ostry Tim (Piskozub 3, Dobry)… wynik 6-4

3/ Lewary (Majchrzak) – Krawężniki (Łoziński 2, Bury 2, Drabczyk, Matlak) …wynik 1-6


Tabela GM po finałach:


1/ miejsce Krawężniki 6 pkt 6-3 bramki

2/ miejsce Ostry Tim 4 pkt 13-7 bramki

3/ miejsce Lewary 2 pkt 2-15 bramki


Najlepsi strzelcy GM

Hurnik Filip

Lewary

17

Bury Michał

Krawężniki

15

Korzeniowski Paweł

Lewary

11

Majchrzak Jakub

Lewary

11

Piskozub Michał

Ostry Tim

11

Łoziński Bruno

Krawężnki

10

Malik Patryk

Ostry Tim

10

Ostrowski Kacper

Ostry Tim

9

Dobry Łukasz

Ostry Tim

7

Nycz Szymon

Lewary

5

Ogórek Jakub

Lewary

5

Górowicz Krzysztof

Drim Tim

4

Migdał Patryk

Ostry

4

Dzięgiel Dawid

Drim Tim

3

Olszowski Mateusz

Drim Tim

3

Matlak Kacper

Krawężniki

3

Drabczyk Grzegorz

Krawężniki

2

Gąsiorek Irek

Krawężniki

2

Komajda Filip

Koktajl

2

Wielebiński Krzyszt

Drim Tim

2

Goc Adrian

Krawężniki

1

Gonszcz Wojciech

Drim Tim

1

Kowalik Patryk

Krawężniki

1

Miłoszowski Dawid

Drim Tim

1

Nowakowski Michał

Zaprawa

1

Wajda Bogdan

Bukake

1



Kategoria PG – 21 marca 2015 r


1/ Bobrek (Chylaszek D, Chylaszek K 2)Latające Łokcie (Gabryś 2) … wynik 3-2

2/ Bobrek (Chylaszek D,Chylaszek K,Nowotarski) – Królewscy (Solarek, Filip)… wynik 3-2

3/ Latające ŁokcieKrólewscy … wynik 0-0 k.2-0


Tabela po meczach finałowych:

1 miejsce Bobrek 6 pkt 6-4 bramki

2/ miejsce Latające Łokcie 3 pkt 4-3 bramki

3/ miejsce Królewscy 3 pkt 2-5 bramki



Najlepsi strzelcy:

Krzemień Krystian

Królewscy

8

Scąber Jakub

Dzikie Gęsi

8

Bębenek Norbert

Dzikie Gęsi

7

Kułas Krystian

Solarze

7

Chylaszek Kamil

Bobrek

7

Odrobina Dawid

Ryle

6

Skiernik Dawid

Solarze

6

Smolarek Grzegorz

Królewscy

6

Szyjka Bartek

Bobrek

5

Gabryś Bartłomiej

Latajce Łokcie

5

Gaweł Dawid

Aqua

4

Migdałek Tomasz

Solarze

4

Wołek Bartosz

Dzikie Gęsi

4

Chylaszek Daniel

Bobrek

4

Nędza Dominik

Bobrek

3

Pilarski Piotr

Królewscy

3

Piskozub Michał

FC Aqua

3

Wrona Mateusz

Latające Łokcie

3

Adamczyk Rafał

Ryle

2

Dziubek Mariusz

Latające Łokcie

2

Kumor Piotr

Ryle

2

Nowotarski Krystian

Bobrek

2

Ryszka Bartosz

Grudnioki

2

Toporek Dominik

Grudnioki

2

Wołek Szymon

Solarze

2

Ziętek Łukasz

Grudnioki

2

Żyła Patryk

Ryle

2

Filip Piotr

Królewscy

2

Nowotarski Kamil

Bobrek

2

Kaliciak Bartek

Dzikie Gęsi

1

Kania Bartek

FC Aqua

1

Karpiel Paweł

Solarze

1

Przybyła Damian

Ekipa

1

Wiktoruk Zdz

Królewscy

1

Wykręt Jakub

Ryle

1

Żyła Tomasz

Aqua

1




Koordynator ligi

Włodzimierz Liszka

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)